Nasze Wartości

Grupa Packmate jest prestiżowym producentem i dostawcą wysokiej jakości urządzeń pakujących. Jesteśmy zaufanym dostawcą urządzeń dla światowych liderów w produkcji żywności.

Co nas wyróżnia

Tym co wyróżnia Packmate na tle innych producentów urządzeń pakujących jest dążenie do doskonalenia zarówno technologii jak i poziomu świadczonych usług. W naszej codziennej pracy stosujemy się do filozofii Kaizen: „Ulepszanie nie ma końca”, ponieważ wierzymy, że procesy pakowania mogą być przeprowadzane przy użyciu podobnych standardów jak te obowiązujące w motoryzacji czy lotnictwie.


Jesteśmy zespołem myślicieli i twórców

Budujemy zaufanie naszych klientów i utwierdzamy ich w przekonaniu, że dokonali właściwego wyboru producenta urządzeń pakujących dopasowanych indywidualnie do ich potrzeb. Dzielimy się z nimi naszą bogatą wiedzą na temat zaspokajania potrzeb lokalnych rynków zbytu a zarazem jesteśmy w stanie dostosować nasze urządzenia do nawet najbardziej wymagających i indywidualnych produktów.


Zapewniamy naszym klientom niezrównane doświadczenie

Wiele relacji z naszymi klientami miało swój początek gdy rozpoczynały one swoją działalność i relacje te przetrwały do dziś kiedy stali się oni liderami w swojej branży. Jest to tradycja wspierania, zaufania, opieki i szacunku oraz zrozumienia łączącej naszych pracowników i klientów wzajemnej zależności, która jest naszą codzienną motywacją do coraz lepszej współpracy.