Nasz Zespół

Nasze dobre imię i reputacja wywodzą się z szerokiego zakresu umiejętności i doświadczenia zawodowego wyjątkowego zespołu ludzi tworzących naszą firmę.

Kim jesteśmy

Jesteśmy zaufanym dostawcą osprzętu do pakowania dla wielu bardzo znanych i wpływowych producentów żywności na całym świecie. Obsługujemy kilkadziesiąt firm notowanych na światowych Giełdach Papierów Wartościowych.

Jesteśmy organizacją o światowym zasięgu z siecią dystrybutorów i agentów w wielu krajach. Komunikujemy się w ponad 15 językach i reprezentujemy ponad 20 narodowości.

Cenimy wszechstronność. Zatrudniamy inżynierów o różnych specjalnościach: mechaników, elektryków oraz inżynierów przemysłowych a także staramy się wspierać ich w działaniach każdy możliwy sposób. Zapewniamy im możliwość różnorodnych szkoleń aby mogli zdobywać nowe umiejętności. Daje nam to olbrzymi zakres wiedzy i umiejętności abyśmy mogli zapewnić naszym klientom najbardziej kompleksową obsługę w rozwiązywaniu ich problemów.


Nasza idea

Zwycięzcami zostają Ci, którzy jednoczą swoje szeregi w osiągnięciu celu.[Sun Tzu]

Naszą ideą jest osiąganie ciągłych sukcesów poprzez czynne uczestnictwo i zaangażowanie wszystkich pracowników w poprawę jakości naszych produktów oraz usług – w tym celu stosujemy kompleksowe zarządzanie jakością.