Historia 2000r

Firma Packmate została założona w celu wprowadzania na rynek automatycznego pakowania produktów. W ciągu 20 lat niewielka firma rozrosła się do rozmiarów globalnej organizacji obsługującej kilkanaście firm znajdujących się na liście Fortune 500.

Rok 2000

W 2005 roku Packmate wystawia się na swoich pierwszych w Europie targach Interpack w Niemczech. Maszyny natychmiast spotykają się z dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających jako jedne z najlepszych w swojej klasie. W związku ze znacznym zapotrzebowaniem na poza terenem Chin syn Georga – Kenway Lam rozpoczyna pracę na pełnym etacie. Ukończył studia na Politechnice w Hong Kongu i specjalizuje się w programowaniu oraz zarządzaniu jakością. Zakłada biuro w Hong Kongu zajmujące się projektowaniem i eksportem maszyn pakujących, które bardzo szybko odpowiada na potrzeby rynku lokalnego i zagranicznego w zakresie sprzedaży i serwisu wyprodukowanych przez Packmate urządzeń.

W roku 2007 Packmate wystawia się na swoich pierwszych targach PMMI w Las Vegas w USA. Targi okazują się bardzo owocne dla firmy z uwagi na nawiązanie współpracy z dystrybutorami oraz pozyskanie nowych odbiorców na runkach USA.

Na lokalnym rynku posiadamy bogatą listę naszych klientów, którzy są największymi światowymi producentami żywności. Dostarczone przez nas maszyny pakujące do śmietanki do kawy pracuję 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu – jedna linia osiągająca wydajność 100 opakowań/minutę znajduje się do dziś w ciągłej eksploatacji.

Rok 2000 był również naszym debiutem w zakresie działań odpowiedzialności społecznej. Fundacja Lekarze Bez Granic była jedną z pierwszych wspieranych przez nas organizacji pozarządowych.